Vánoční florbalový turnaj

Finanční gramotnost
20.12.2017
Předvánoční divadlo
4.1.2018

Dne 19. 12. 2017 se konal tradiční turnaj žáků 2. stupně základních škol ve florbalu. Od rána to v sokolovně vřelo. Stavělo se hřiště, hráči se rozehrávali, poháry se blýskaly. Nálada mezi ZŠ Lidická a ZŠ TGM byla sportovní. Vše organizoval pan učitel Dudek za pomoci paní učitelky Věry Kučerové a Lenky Pokorné. Svou pomoc také nabídli naši deváťáci. Družstva bojovala ze všech sil. Z obou škol proti sobě nastoupili kluci z 6. a 7. tříd a potom 8. a 9. ročníky. Florbal si také zahrála 4 družstva děvčat. Ve své kategorii se umístilo na 3. místě družstvo 6. B a na 4. místě kluci ze 7. třídy. V kategorii starších žáků se na 1. místě umístili kluci z 8. A a na 4. místě naši deváťáci. Děvčata z 8. B získala 3. místo a hezké 4. místo obsadily deváťačky. Proběhla i soutěž o nejlepší brankáře a střelce. Tituly získali z naší školy Aleš Bohm, Jakub Šimůnek, Eliška Sluková a Michaela Kotrbová. Nejlepší střelce a brankáře měla ve svých kategoriích také ZŠ lidická.

Lenka Pokorná, Věra Kučerová