Vánoční florbalový turnaj

Finanční gramotnost
20. 12. 2017
Předvánoční divadlo
4. 1. 2018

Dne 19. 12. 2017 se konal tradiční turnaj žáků 2. stupně základních škol ve florbalu. Od rána to v sokolovně vřelo. Stavělo se hřiště, hráči se rozehrávali, poháry se blýskaly. Nálada mezi ZŠ Lidická a ZŠ TGM byla sportovní. Vše organizoval pan učitel Dudek za pomoci paní učitelky Věry Kučerové a Lenky Pokorné. Svou pomoc také nabídli naši deváťáci. Družstva bojovala ze všech sil. Z obou škol proti sobě nastoupili kluci z 6. a 7. tříd a potom 8. a 9. ročníky. Florbal si také zahrála 4 družstva děvčat. Ve své kategorii se umístilo na 3. místě družstvo 6. B a na 4. místě kluci ze 7. třídy. V kategorii starších žáků se na 1. místě umístili kluci z 8. A a na 4. místě naši deváťáci. Děvčata z 8. B získala 3. místo a hezké 4. místo obsadily deváťačky. Proběhla i soutěž o nejlepší brankáře a střelce. Tituly získali z naší školy Aleš Bohm, Jakub Šimůnek, Eliška Sluková a Michaela Kotrbová. Nejlepší střelce a brankáře měla ve svých kategoriích také ZŠ lidická.

Lenka Pokorná, Věra Kučerová