Informace k nástupu do školy 1. 9. 2021

Rozvrhy tříd 2021/2022
23. 8. 2021
Přivítání žáků 1. třídy na Městském úřadu
24. 8. 2021

Screeningové testování

Testování proběhne ve dnech 1. 9. (2. 9.), 6. 9. a 9. 9. 2021.

  1. stupeň

Bude se testovat ve školní jídelně od 6:00 (pro žáky navštěvující ranní družinu), pro všechny ostatní je testování od 7:20 do 7:50.

  1. třída bude mít první testování posunuté na 2. 9., kdy testování proběhne ve třídě.

 

  1. stupeň

Testování bude v tělocvičně (vstup ze školního dvora za poštou) od 7:00 do 7:50

 

Testovat se nemusí: 

Žáci, kteří doloží potvrzení, že:

  1. osoba byla očkována proti onemocnění covid-19 a doloží národním certifikátem o provedeném očkování nebo certifikátem o provedeném vydávaným podle nařízení Evropské unie o digitálním certifikátu EU COVID, za podmínky, že uplynulo nejméně 14 dní od dokončeného očkovacího schématu; nebo
  2. prodělal laboratorně potvrzené onemocnění covid-19, uplynul u něj doba izolace podle platného mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví a od prvního pozitivního POC antigenního testu na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 nebo RT-PCR testu na přítomnost viru SARS-CoV-2 neuplynulo více než 180 dní; nebo
  3. absolvoval nejdéle před 7 dny RT-PCR vyšetření na přítomnost viru SARS-CoV-2 s negativním výsledkem, nebo absolvoval nejdéle před 72 hodinami POC test na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 s negativním výsledkem.

Další opatření:

Ve společných prostorech je nutné mít nasazenou roušku (respirátor).

 

V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat.

 

S pozdravem

Kocourek