Workshop prezentačních dovedností

Zkouška dramaťáku
13. 3. 2018
Recitační soutěž 2018
13. 3. 2018

 

Uměni prezentovat je v dnešním životě jedna z věcí, kterou by si žáci určitě měli odnést ze základní školy. U nás ve škole děti často tvoří různé prezentace při tvorbě referátů a projektů. Abychom jejich laťku posunuli zase o něco výše, uspořádali jsme ve spolupráci s projektem Prezentiáda pro žáky workshop prezentačních schopností. Nabité vědomosti žáci využijí nejen ve škole, ale také při hledání brigády, práce a také v běžném životě. Děti se dozvěděly, jaká jsou pravidla prezentování, naučily se užitečné triky a vše si prakticky vyzkoušely. Někteří žáci se dokonce zapojí do soutěže v prezentačních schopnostech, tak držme palce!:)

https://zstgmhradek.rajce.idnes.cz/Prezentace_workshop/