Recitační soutěž 2019

Rozhýbej to na olympiádě dětí a mládeže
19. 3. 2019
Podivný případ se psem
26. 3. 2019

Po roce naše škola, ve spolupráci s DDM Drak a Bránou Trojzemí, opět pořádala recitační soutěž. Jako každoročně děti předvedly skvělé výkony a Matouš Košek, Nela Pikorová, Matyáš Konývka, Tereza Farská, Adéla Šrajbrová, Daniel Přibyl, Anna Čiháková a Nicolas Simm se ve svých kategoriích probojovali na stupně vítězů. Všem moc gratulujeme. Děkujeme paním porotkyním za spolupráci a všem, kteří se jakkoliv podíleli také.

Letos bylo do soutěže přihlášeno 33 účastníků.

 

Výsledková listina:

  1. kategorie : 1. Matyáš Konývka / 2. František Kulhavý /3. Phamová Laura
  2. kategorie: 1. Matouš Košek / 2. Pikorová Nela/ 3. Martin Hypšman
  3.  kategorie: 1.Tereza Farská / 2. Šrajbrová Adéla/ 3. Přibyl Daniel
  4.  kategorie: 1. Nicolas Simm/ 2. Čiháková Anna / 3. Klára Stančíková

 

fotografie na : https://zstgmhradek.rajce.idnes.cz/Recitacni_soutez_2019_mestske_kolo/