Poslanecká sněmovna, Praha, Národní divadlo

Obědy pro děti – projekt pro děti ze sociálně slabých rodin
25. 5. 2018
Grilování se školním parlamentem
29. 5. 2018

23. 5. se žáci 8. tříd vydali na exkurzi do Prahy, kde je čekal náročný program. Exkurzi začali návštěvou Poslanecké sněmovny, kde zrovna probíhalo zasedání, a tak jsme mohli vidět přítomných 177 poslanců v akci. Dále jsme se přesunuli na Pražský hrad, kde nás mile překvapila zajímavá výstava k 100 letům založení republiky. Malý rozchod v očekávaném obchodním centru Palladiu nemohl chybět a pak se z dívek a chlapců stali muži a ženy. Jak? Stačilo se převléknout do formálního oblečení a jít na představení Maryša do Národního divadla. Celou akci jsme zakončili příjezdem ve 23 hodin do Hrádku. Exkurze byla povedená a všem účastníkům zájezdu náleží veliká pochvala.