Pokyny pro žáky k distanční výuce:

Provoz školní jídelny
13. 10. 2020
Informace pro rodiče – ošetřovné
14. 10. 2020

 1. – 4. třída

Plnění zadání a úkolů zadávaných prostřednictvím výukových materiálů a domácích úkolů v prostředí dmSoftware (eŽK). Více informací Vám sdělí jejím prostřednictvím třídní učitelky.

 

5.– 9. třída

Plnění zadání a úkolů v prostředí MS Teams, někdy bude výuka online nebo písemné práce v určený čas. Pokud dojde ke kolizi termínů (dva žáci z různých tříd a jeden počítač v rodině) informujte o tom vyučujícího, u kterého se nemůžete výuky zúčastnit. Pokud žákovi nefunguje heslo nebo nemá účet, neprodleně informujte třídního učitele nebo vedení školy (některé účty se již řeší). Kdo nemá možnost účastnit se online výuky, bude si vyzvedávat ve škole materiály v papírové podobě. Výdej bude vždy ve středu od 12:00 – 13:30 (naloží vše z po – stř) a v pátek od 12:00 – 13:30 – vrátí středeční materiály a dostanou materiály za čtvrtek a pátek.