Mimořádná opatření 9. 9. 2020

Malá taneční pro žáky 9. tříd
2. 9. 2020
Pozvánka
10. 9. 2020

Vážení rodiče,

jistě také sledujete dění ohledně opatření, které mají platit od zítřka tj. 10. 9. 2020. Na webu MŠMT je uveřejněno https://koronavirus.mzcr.cz/wp-content/uploads/2020/09/Mimoradne-opatreni-noseni-ochrannych-prostredku-dychacich-cest-s-vyjimkami-s-ucinnosti-od-10-9-2020-do-odvolani.pdf .

Pro naší školu tedy platí:

Ve společných prostorách (šatny, chodby, záchody apod.) budou mít žáci nasazenou roušku, pro pobyt ve třídě toto neplatí (tam mohou být bez roušky), vstup do jídelny také v roušce, po dobu sezení u stolu je možné roušku odložit.Vybavte prosím své děti dostatečným počtem ochraných prostředků (alespoň dvě roušky a sáček na jejich odkládání).

V případě změny Vás budeme znovu informovat.

Děkujeme za pochopení.

S pozdravem

Mgr. Karel Kocourek